Chocolade wikkel 'meester je hebt het verdiend'(exclusief chocolade)
Chocola-la-la-la voor de leukste meester! Met deze leuke wikkel pimp je zelf een lekkere chocolade reep. Vind de meester vast lekker : )
Leuk voor kado aan het einde van het schooljaar, om hem te bedanken, of voor bij een traktatie bijvoorbeeld.
Het ontwerp is gebaseerd op een grote Tony chocolonely reep. Die moet je zelf even shoppen, en daarna wikkel je deze 'pagina' er makkelijk om heen. Aan de achterkant even vastplakken met een plakbandje, stukje tape of dubbelzijdig plakband.
* LET OP: je ontvangt geen chocoladereep, alleen de papieren wikkel.
Klanten kochten ook
- Chocolade wikkel: 'juf je hebt het verdiend ' * (exclusief chocolade)
Chocola-la-la-la voor de juf! Met deze leuke wikkel pimp je zelf een lekkere chocolade reep. Vind de juf vast lekker : )
Leuk voor kado aan het einde van het schooljaar, om haar te bedanken, of voor bij een traktatie…€ 1,50 10% korting
Tas zwart, deze meester is een topper! inclusief minikaartje en stickerEen supertoffe zwarte shopper bedrukt met de tekst 'deze meester is een topper!
Leuk om kado te geven aan de meester, maar ook hartstikke leuk om voor jezelf te kopen als je een meester bent :)
Veel draag-plezier…€ 6,50 € 5,85